Gimnazija Dr. Mate Ujevića Imotski

e-D Razrednik.pdf
e-D Nastavnik.pdf

e-Dnevnik za učenike

Za pristup e-Dnevniku potrebni su podaci iz AAI sustava (mail adresa i pripadajuća lozinka dodijeljena od ustanove). Navedeno možete dobiti kod administratora Škole

____________________________

Za pristup e-Dnevniku preko usluge e-Građani potrebno je prijaviti se koristeći jednu od prihvaćenih vjerodajnica

Priloženi dokumenti:
e-D Upute za ucenike i roditelje.pdf

Ispis statistike od 29. 2. 2012.

« Prosinac 2020 »

HONI – Hrvatsko otvoreno natjecanje u informatici
Autor: Martina Maršić, 14. 10. 2020.

Ovu subotu, 17. listopada, počinje petnaesta sezona Hrvatskog otvorenog natjecanja u informatici u organizaciji Hrvatskog saveza informatičara.

Hrvatsko otvoreno natjecanje u informatici je natjecanje mladih informatičara Republike Hrvatske (osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrasta) organiziranih u ekipe koje predstavljaju njihove škole, informatičke klubove ili udruge koje okupljaju mlade programere, a natjecateljska sezona sastoji se od šest kola - od listopada do ožujka, i služi pripremi za informatička natjecanja te podizanju kvalitete znanja mladih programera.

Datumi održavanja svih kola objavljeni su na web stranicama natjecanja, a molimo Vas da pažljivo pročitate pravila održavanja i provedbe ovogodišnjeg HONI natjecanja.

Navedena pravila prilično su izmijenjena u odnosu na prethodne natjecateljske sezone:

- svi voditelji ekipa moraju prijaviti sve svoje natjecatelje najkasnije dan prije natjecanja do 14:00 sati

- učenici na natjecanju više ne moraju sudjelovati iz prostorija svojih škola/klubova/udruga

- svi natjecatelji samostalno pristupaju zadacima i šalju svoja rješenja na evaluaciju kroz evaluator

Molim sve zainteresirane da na mail martina.pavic@skole.hr pošalju mail s predmetom HONI i sadržajem:

Ime Prezime

Razred

e-mail adresa (na ovu adresu će učenik dan prije natjecanja dobiti korisničke podatke za pristup)