Gimnazija Dr. Mate Ujevića Imotski

e-D Razrednik.pdf
e-D Nastavnik.pdf

e-Dnevnik za učenike

Za pristup e-Dnevniku potrebni su podaci iz AAI sustava (mail adresa i pripadajuća lozinka dodijeljena od ustanove). Navedeno možete dobiti kod administratora Škole

____________________________

Za pristup e-Dnevniku preko usluge e-Građani potrebno je prijaviti se koristeći jednu od prihvaćenih vjerodajnica

Priloženi dokumenti:
e-D Upute za ucenike i roditelje.pdf

Ispis statistike od 29. 2. 2012.

« Ožujak 2021 »

Obavijest o prelasku na mToken
Autor: Ivan Milardović, 28. 1. 2021.

Fizički token kojega koristimo za prijavu u eDnevnik uslugu postupno ćemo zamijeniti mTokenom, odnosno aplikacijom za pametne telefone.

Fizički tokeni su se pokazali kao dosta kvarljivi, sa kratkim rokom trajanja ispravnosti. Važno je napomenuti da ih možete koristiti sve dok su ispravni. Prestankom njegovog rada prijeći ćete na mToken aplikaciju. U daljnjem tekstu objašnjen je postupak preuzimanja mToken aplikacije te njegove prijave CARNetu.

Za mToken aplikaciju potrebno je:

1. Preuzeti aplikaciju:

Posebno, aplikacija prilagođena HUAWEI uređajima dostupna je na HUAWEI AppGallery.

1. Sa službenog maila (ime.prezime@skole.hr) na adresu helpdesk@skole.hr poslati:
    • svoje ime i prezime,
    • OIB,
    • broj mobilnog telefona na kojem je instaliran mToken

3. Na vašu Zamolbu CARNet će vam odgovoriti aktivacijskim pinom kojeg upisujete u aplikaciju.

Zatim postavljate i vašu lozinku koju ćete ubuduće unositi kada vam treba lozinka za prijavu u eDnevnik.